Sme mladá firma pôsobiaca na slovenskom stavebnom trhu, ale s dlhoročnými skúsenosťami zo stavieb realizovaných na Slovensku, Rakúsku a Nemecku. Našim cieľom je presadiť, a nájsť si svoju pozíciu medzi zhotoviteľmi drevodomov. Naše drevodomy zhotovujeme zo stavebného dreva (KVH) a to ako celé panely alebo na nedostupných miestach stĺpikovou konštrukciou (TWO BY FOUR). Realizujeme aj stavby s tradičných materiálov (ytong,tehla,betón atď.)

Čo ponúkame

Každý stavebný projekt plánujeme a realizujeme do posledného detailu v súlade s predstavami našich zákazníkov, s ohľadom na existujúce stavby a so zapracovaním aktuálnych trendov. Dôsledne vyvíjame nákladovo optimalizované riešenia z hľadiska technológie, dizajnu a projektového manažmentu.
Sme zodpovední za bezchybnú realizáciu stavby a za spokojných zákazníkov. Pre dosiahnutie našich cieľov vyžadujeme korektné jednanie medzi sebou, vzájomnú ústretovosť a vysokú kvalifikáciu. 
Sme v úzkom kontakte s našimi vybranými dodávateľmi a poskytovateľmi služieb. Naša partnerská sieť vytvára synergie, ktoré vedú k rýchlym riešeniam s vynikajúcou kvalitou. Čestné a úctivé jednanie s našimi partnermi je pre nás dôležité a zabezpečuje neustálu spoluprácu.
Materiálom drevo a materiálovo vhodným spracovaním vytvárame trvalé hodnoty pre generácie. Použitie prírodných stavebných materiálov šetrí zdroje a vytvára zdravé a priedušné priestory. Pre nás je to vhodný spôsob, ako podnikať svedomito.